Rejs Statkiem Hvar - Brač

Wycieczka dostępna w okresie: 01.06 – 15.10, termin na zapytanie

Informacje ogólne

Całodzienny rejs statkiem wycieczkowym, podczas którego będziecie mogli sie zrelaksować, podziwiać pasmo górskie Biokovo z morza, obcować z kryształowym morzem. zapomnieć choć na moment o rzeczywistości. Przy odrobinie szczęścia przywitają się z Wami delfiny, które żyją w czystych i ciepłych wodach Adriatycku. Skosztujecie świeżej adriatyckiej makreli z grilla oraz wytrawnego wina i rakiji. Odwiedzicie miasteczka Vrboska na wyspie Hvar oraz ekskluzywny kurort Bol ze znaną plażą ZLATNI RAT – ZŁOTY RÓG na wyspie Brač.

Program wycieczki

  • Wypłyniecie: port w Podgorze o godzinie 8.15,
  • Rejs na wyspę Hvar, poczęstunek rakiją. W miejscowosci Vrboska krótki spacer z opiekunem wycieczki, który wytłumaczy gdzie się znajdujecie i wskaże najciekawsze miejsca, czas wolny.
  • Powrót na statek okolo godz.12:00, obiad: makrela z grila, sałatka, pieczywo, napoje: wino, woda, sok.
  • Dalszy rejs w stronę wyspy Brač – przepłynięcie do miasta Bol, indywidualny program: spacer starym miastem lub kąpiel na uroczej plaży Złoty Róg. Zakup pamiątek.
  • Powrót na statek około godz. 15.30/16.00.
  • Rejs w stronę wybrzeża. Powrót na Riwierę Makarską późnym popołudniem

Miejscowości i godziny transferu do podgory. Statek wypływa z podgory o godzinie 8.15, z Makarskiej o 9.00.

7.20 – Gradac ➤ 7.25 – Brist ➤ 7.30 – Podaca ➤ 7.35 – Zaostrog ➤ 7.40 – Drvenik G.V ➤ 7.42 – Drvenik D.V ➤ 7.50 – Živogošće ➤ 7.55 – Igrane ➤ 8.10 – Podgora ➤ 9.00 – Makarska

Autokar jedzie magistralą adriatycką (droga państwowa D8) i zabiera uczestników, którzy dokonali zakupu/rezerwacji wycieczki z przystanków autobusowych znajdujących się na trasie. Możliwe jest dołączyć do wycieczki z innych miejscowości po wcześniejszym uzgodnieniu.

Cena wycieczki: 50 €/ os.

Cena wycieczki z Podgory i Makarskiej (bez transferu): 48 €

Dzieci: do lat 6: gratis, do lat 12: 50% zniżki

Cena zawiera: transfer autokarem wg programu, rejs statkiem wycieczkowym, aperitiv – rakija, obiad na statku wg. programu (grill makrela dla osób, które nie jedzą makreli po wcześneijszym ustaleniu możliwość zamówienia mięsa), opiekę polsko – języcznego  pilota podczas całego rejsu, podatek VAT.

Minimalna liczba uczestników: 35 osób

Na statku maksymalnie znajduje się: 55 osób

Termin: 01.06. – 15.10 dzień do ustalenia

Należy zabrać: serwis plażowy; kostium kąpielowy, obuwie do wody, wodę, nakrycie głowy, kieszonkowe