Nasze usługi

Wycieczki fakultatywne

Podstawą naszej oferty są wycieczki fakultatywne, których programy przygotowane są w oparciu o długoletnie doświadczenie i pasję.

Podczas wycieczek z nami zwiedzicie głównie Chorwację, ale nie ominiemy również uroczej, sąsiedniej Bośni i Hercegowiny. Wszystkie wycieczki odbywają się z polskim przewodnikiem-pilotem, który jest licencjonowanym przewodnikiem w Chorwacji i nie tylko w ciekawy sposób przybliży historię i ciekawostki związane z odwiedzanymi w trakcie wycieczek miejscami, ale również pomoże pokonać barierę językową czy uczuli na pewne kwestie, takie jak odpowiedni strój w wybranych miejscach, zakup najlepszych pamiątek czy polecenie dobrej restauracji.

Oferta wycieczek fakultatywnych jest niezwykle zróżnicowana i każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Od zwiedzania pięknej, zabytkowej architektury znanych chorwackich miastach takich jak na przykład Dubrovnik, Split, Trogir, przez spacer w chmurach czy spływ pontonem dla osób lubiących dreszczyk adrenaliny.

Zakwaterowanie

Nasze biuro podróży dysponuje trzygwiazdkowym pensjonatem, znajdującym się w jednym z kurortów Makarskiej Riwiery – Drveniku, ok. 150 metrów od morza – VILA MARIO. Oferujemy noclegi zarówno dla indywidualnych turystów odwiedzających Chorwacje, jak również dla grup zorganizowanych.

Różnie konfiguracje pokoi, przepyszne jedzenie, jak również możliwość integracji i zabawy – to wszystko sprawi, że z Vilą Mario Twoja podróż do Chorwacji będzie jeszcze przyjemniejsza.

Rezerwacji w Vili Mario możesz dokonać kontaktując się bezpośrednio z nami. Możesz również dokonać rezerwacji w pakiecie – bookując jednocześnie wycieczkę oraz nocleg na czas pobytu w najpiękniejszym rejonie Chorwacji – Dalmacji.

Poza Vilą Mario zakwaterowanie możemy zaproponować w wielu sprawdzonych przez nas hotelach, pensjonatach i apartamentach.

Wyjazdy dla firm – INCENTIVE TRAVEL

Szukasz lokalnego kontarchenta, któty profesjonalnie zajmie się organizacją wyjazdu integracyjnego? Skontaktuj sie z nami. Zajmujemy się kompleksową organizacją i obsługą tego typu wyjazów. Posiadamy ciekawe programy autorskie jak również przygotowujemy programy na miarę potrzeb klienta.

Zarezerwujemy sprawdzony hotel, zapewnimy wysokiej klasy transport, doświadczoną obsługę oraz wszelkie dodatkowe atrakcje, które zdecydowanie zrobią wrażenie na uczestnikach i zagwarantują świetną zabawę.

Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia i gwarancje.

Jesteśmy organizatorem turystyki działającym zgodnie z prawem.

Za wszystkie zarezerwowane usługi otrzymasz jedną fakturę.

Zakup i administracja nieruchomości w Chorwacji

Chorwacja pochłania i po jednej wizycie wiele osób zakochało się w niej na zabój. To często jest impulsem, aby bywać tam częściej, do tego stopnia częściej, że zaczynamy rozglądać się za zakupem nieruchomości na terenie Chorwacji. Kupując nieruchomość, bardzo ważnym jest zaznajomienie się z lokalnymi uwarunkowaniami dotyczącymi lokalizacji, lokalnych podatków i opłat utrzymania budynku czy domu.

We wszystkich tego typu kwestiach Wam pomożemy! Mieszkamy w tym pięknym kraju od wielu lat i doskonale znamy tutejszy rynek. Świadczymy usługi pośrednictwa i pomocy w zakupie nieruchomości na terenie Chorwacji oraz w późniejszym ich administrowaniu.

Tłumaczenia Polski – Chorwacki – Polski

Język chorwacki jest piękny, podobnie jak polski, jednak ich piękno można w pełni docenić w momencie kiedy zna się je biegle. Często jednak konieczne jest tłumaczenie dokumentów, tekstów marketingowych, ofert czy uczestnictwo w spotkaniu jako tłumacz. Poza sezonem wycieczkowym wykorzystujemy swoją wiedzę oraz znajomość chorwackiego i polskiego i świadczymy usługi tłumaczenia zarówno pisemnego jak i mówionego.

Pomagamy między innymi osobom prowadzącym biznesy w Chorwacji lub z chorwackimi kontrahentami. Nie oferujemy tłumaczeń przysięgłych.

Licencjonowani przewodnicy lokalni

Każdy zakątek Chorwacji skrywa własne tajemnice i dziesiątki niesamowitych historii, a te najlepiej znają lokalni przewodnicy, którzy oprowadzają po miejscach, które znają od dziecka. To oni bowiem znają każdy zakamarek i każdą miejską legendę dotyczącą najciekawszych turystycznych miejsc. Zwiedzanie z lokalnymi przewodnikami zdecydowanie różni się od zwiedzania z mapą lub przewodnikiem, który swoją wiedzę ma jedynie z książek.

Poza trasami opisanymi w ofercie wycieczek, współpracujemy z wieloma lokalnymi przewodnikami na terenie całej Chorwacji, którzy zabiorą Was na niezapomniane wycieczki zarówno po znanych, turystycznych kierunkach jak i tych mniej oczywistych, a równie ciekawych.

Transfery i rent a car

Jeżeli do Chorwacji dostajecie się transportem zbiorowym z pewnością, aby na miejscu komfortowo się poruszać i w pełni korzystać z uroków Bałkanów – będziecie potrzebować samochód. Ten z kolei zależny jest od wielkości grupy, tego czy są w niej dzieci itd.

Nasze biuro podróży współpracuje z kilkoma, lokalnymi wypożyczalniami samochodów, w których można wynająć sprawdzone i w 100% sprawne auta osobowe, busy czy minivany. Wiele z wypożyczalni świadczy usługi wynajmu wraz z kierowcą – to szczególnie istotne gdy podróżujecie większą grupą i chcecie przemieścić się busem.

Jeżeli korzystacie z transportu lotniczego zabierzemy Was z lotniska do miejsca zakwaterowania, bez względu na ilość osób, u nas możecie zamówić transport dla jednej osoby jak i dla grup zorganizowanych, które przewieziemy autokarami.

Nasi partnerzy to zaufane firmy, które współpracują z nami od lat – a to z kolei gwarancja Waszego bezpieczeństwa!

Wynajem jachtów i motorówek

Współpracujemy z wieloma lokalnymi przedsiębiorstwami chorwackimi, które funkcjonują w najbardziej turystycznych okolicach. Łączymy ich z Wami i pomagamy przełamać barierę językową.

Jeżeli lubicie aktywny wypoczynek – w tym relaks na wodzie – oferujemy pomoc w wynajmie jachtów i motorówek. Wynajem prowadzony jest zarówno na godziny jak i dobry i obejmuje sprzęt z różnych półek cenowych – dzięki dopasowaniu preferencji i budżetu, na pewno każdy kto ma ochotę zwiedzić Chorwację nie tylko na lądzie, ale również w wodzie – znajdzie coś dla siebie!