Rafting Kanionem Rzeki Cetiny

Wycieczka dostępna w okresie: 01.06 – 15.10, codziennie

Informacje ogólne

Rzeka Cetina długa 105 km rzeka płynie jednym z najpiękniejszych kanionów Europy. Jej ujście do Adriatyku znajduje się w pirackim mieście Omiš. W dolnym toku rzeki Cetina organizowane są spływy pontonami, podczas których uczestnicy pod czujnym okiem skipera sami wiosłując pokonują 9 km nie zawsze spokojnej rzeki. Czeka na Was dziewicza przyroda, kąpiel w słodkiej i zimnej rzece, skoki ze skał.

Program wycieczki

Wyjazd według rozkładu jazdy:

  1. przejazd autokarem lub mini busem (w zależności od ilości uczestników) do miejscowości Slime, gdzie zaczyna się spływ
  2. po krótkim, teoretycznym przygotowaniu wsiadamy na pontony i płyniemy trasą o długości około 9 kilometrów (czas trwania około 2,5 godziny), z krótką przerwą na kąpiel w zimnej wodzie rzeki Cetiny. Dla odważnych możliwość skoków ze skały
  3. po zakończeniu spływu możecie Państwo zakupić płytę z pamiątkowymi zdjęciami
  4. powrót na Riwierę w godzinach popołudniowych (13:00-14:00)

Cena wycieczki

CENA OD OSOBY: 300 KUN (ok. 40 euro)

DZIECI: do lat 12 – 20% zniżki

Cena zawiera: przejazd komfortowym, klimatyzowanym autokarem lub busem, niezbędny sprzęt (kamizelkę ratunkową, kask, wiosło), opiekę licencjonowanego skipera, ubezpieczenie, podatek VAT.

Należy zabrać: kostium kąpielowy, obuwie do wody, czyste ubranie na przebranie po spływie, ewentualnie kieszonkowe. Wszystkie rzeczy, które zabierzecie ze sobą zostają w busie/autobusie, który czeka na was na mecie.